Multibandslängd Svanefors A & E
Rek. pris 1 799 kr
fr.1 275 kr
Se priset!
Välj variant

A & E
1 275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adam & Eva, Svanefors klassiska mönster. 2-pack gardinlängder med multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Adam & Eva, Svanefors klassiska mönster. 2-pack gardinlängder med multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. 100% Bomull.
Recensioner
Nöjd kundVerifierad köpare
för 1 vecka sedanfina gardiner, snabb levrans
MariVerifierad köpare
för 1 år sedanFint mönster och bra kvalitet.
Helena TVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans. Mycket vackra gardiner.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Beige, Blå, Grön, Rost, Röd |
| Bredd | 145 cm |
| Längd | 250 cm |
| Utförande | Multiband |
| Material | 100% Bomull |
| Produkttyp | Multibandslängd |
| Serie | A & E |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Mått | 145x250 cm |
| Vikt | 1,3 kg |
| Djup | 1 mm |
| Höjd | 2500 mm |
| Bredd | 1450 mm |
