Vinkel Kirsch för Flexi-skena 20cm Gardintillbehör
fr.75 kr/frp
Se priset!
Välj variant

för Flexi-skena 20cm Gardintillbehör
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Extra vinkel för Flexi-skenan inklusive ankare och täckkåpa. Du kan montera 3 skenor parallellt på samma vinkel.
Varumärke
KirschBeskrivning
Extra vinkel för Flexi-skenan inklusive ankare och täckkåpa. Du kan montera 3 skenor parallellt på samma vinkel.
Vinklarna passar även i de väggbeslag som många gånger redan finns monterat på vägg i många hem. Du för då bara ner vinkeln i väggbeslagets två skåror. Innehåller 1 st.
Egenskaper
| Varumärke | Kirsch |
| Färg | Svart, Vit |
| Längd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Material | Järn |
| Produkttyp | Vinkel |
| Serie | Flexi-skena |
| Vikt | 136 kg |
