Vinkel Kirsch Till Skena Gardintillbehör
fr.85 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Till Skena Gardintillbehör
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
KirschBeskrivning
Vinkel för U- och Eliteskena. Används tillsammans med takfäste för respektive skena.
Vinklarna passar även i de väggbeslag som många gånger redan finns monterat på vägg i många hem. Du för då bara ner vinkeln i väggbeslagets två skåror. Innehåller 2 st.
Egenskaper
| Varumärke | Kirsch |
| Färg | Vit |
| Längd | 5, 10, 15 cm |
| Djup | 5, 10, 15 cm |
| Material | Järn |
| Produkttyp | Vinkel |
| Serie | Elite-skena/U-skena/C-skena |
| Vikt | 62, 118, 185 kg |

