Hatthylla Lundbergs Hedda
fr.499 kr
Välj variant

Hedda
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hatthylla Lundbergs Hedda är en enkel, funktionell och stilren vägghängd hatthylla i pulverlackerad metall.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Hatthylla Lundbergs Hedda är en enkel, funktionell och stilren vägghängd hatthylla i pulverlackerad metall.
Ett av hemmets viktigaste rum är hallen. Hedda är en enkel, funktionell och stilren vägghängd hatthylla i pulverlackerad metall. Hatthyllan har en praktisk förvaringsyta upptill för halsdukar, hattar, handskar mm. 8 st krokar och stång för galgar.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 78 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Djup | 35 cm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Hatthylla |
| Serie | Hedda |
| Yta | Pulverlackad |
