Klädhängare Venture Home Classe
4 609 kr
4 000 krSpara 13 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Classe öppen garderob/klädhängare i svart metall med spegel.
Höjd: 200 cm
Bredd: 100 cm
Djup: 30 cm
Garderoben kräver enklare montering.
Bredd: 100 cm
Djup: 30 cm
Garderoben kräver enklare montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15586-448 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | Spegel/Metall |
| Produkttyp | Klädhängare |
| Serie | Classe |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118418239 |





