Sittbänk House Nordic Abano
1 499 kr

Abano
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Bänk i naturväv frå House Nordic. 35x80x45 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 1409080 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 35 cm |
| Material | Bok |
| Produkttyp | Sittbänk |
| Serie | Abano |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 5713917019014 |





