Sittbänk House Nordic Barcelona
fr.861 kr
Se priset!
Välj variant

Barcelona
861 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Bänk i återvunnen teak från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Natur |
| Bredd | 50, 90 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 25 cm |
| Material | Teak |
| Produkttyp | Sittbänk |
| Serie | Barcelona |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 25 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |

