Byrå In Living MalwaVit
Rek. pris 1 699 kr
1 668 kr
Se priset!

Malwa
Vit
1 668 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
In LivingBeskrivning
Byrå Malwa från In Living. Klassisk byrå med sex lådor för förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1000461 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Djup | 30 cm |
| Produkttyp | Byrå |
| Serie | Malwa |
| EAN-nr | 5902928619157 |


