Bomullsmattta House Nordic GoaStorlek: 65x135 cm
1 275 kr
699 krSpara 45 %Kampanj

Goa
Storlek: 65x135 cm
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Matta i naturlig bomull
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981031 |
| Färg | Multi |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 135 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Bomullsmatta |
| Serie | Goa |
| Mått | 65x135 cm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 5713917000029 |

