Dörrmatta InHouse Group Confetti
fr.255 kr
Välj variant

Confetti
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Confetti är en tunn, lättskött och praktisk matta. Tack vare den korta luggen är mattan lätt att dammsuga och hålla ren. Mattan ligger stadigt på golvet och passar bra i exempelvis hallen.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Confetti är en tunn, lättskött och praktisk matta. Tack vare den korta luggen är mattan lätt att dammsuga och hålla ren. Mattan ligger stadigt på golvet och passar bra i exempelvis hallen.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Röd, Silver |
| Bredd | 50, 80 cm |
| Längd | 80, 150, 200, 250, 300 cm |
| Material | Polyamid |
| Produkttyp | Dörrmatta |
| Serie | Confetti |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 150x80, 200x80, 250x80, 300x80, 80x50 cm |
