Dörrmatta InHouse Group Loupelou soft
725 kr
649 krSpara 10 %Kampanj

Loupelou soft
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loupelou Soft är en dekorativ och lättskött dörrmatta med mönster designat av den svenska formgivaren Louise Videlyck. Motivet består av tulpaner i vitt, beige och grönt och pryds även av formgivarens signatur.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Loupelou Soft är en dekorativ och lättskött dörrmatta med mönster designat av den svenska formgivaren Louise Videlyck. Motivet består av tulpaner i vitt, beige och grönt och pryds även av formgivarens signatur.
Mattan har en mjuk och skön lugg i polyamid. Den är enkel att hålla ren och går även bra att tvätta i maskin på 30°. Baksidan på mattan är gummerad för att förhindra att den glider runt, istället ligger den stadigt på plats på golvet. Loupelou soft är en fint mönstrad dörrmatta som pryder sin plats innanför ytterdörren och ger en välkomnande känsla.
Recensioner
Mari LVerifierad köpare
för 1 år sedanSå snyggt mönster och som passar med vårt vitlaserade ekgolv
+ Font mönster
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 119795 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 90 cm |
| Material | Polyamid |
| Produkttyp | Dörrmatta |
| Serie | Loupelou soft |
| Tjocklek | 0,5 cm |
| Mått | 60x90 cm |
| EAN-nr | 7319552714604 |



