Dörrmatta InHouse Group Softy
fr.479 kr
fr.429 krSpara 10 %Kampanj
Välj variant

Softy
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Softy är en dörrmatta med mjuk lugg i lättskött syntet. Gummibaksidan hindrar mattan från att glida runt, och skyddar golvet mot väta och smuts.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Softy är en dörrmatta med mjuk lugg i lättskött syntet. Gummibaksidan hindrar mattan från att glida runt, och skyddar golvet mot väta och smuts.
Övrigt:
- En praktisk dörrmatta som även går att maskintvätta i 30 °C.
- En praktisk dörrmatta som även går att maskintvätta i 30 °C.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Färg | Brons, Brun |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 75 cm |
| Material | Polyamid |
| Produkttyp | Dörrmatta |
| Serie | Softy |
| Stil | Enfärgad |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 50x75 cm |
