Dörrmatta Venture Home Bosse
fr.285 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Bosse
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Uppgradera din heminredning med mattan Bosse. Denna rektangulära matta med fina detaljer är perfekt för att användas som en dörrmatta och kommer att välkomna dig och dina gäster med stil.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Uppgradera din heminredning med mattan Bosse. Denna rektangulära matta med fina detaljer är perfekt för att användas som en dörrmatta och kommer att välkomna dig och dina gäster med stil.
Med sina mått på 90x60 cm passar Bosse-mattan perfekt vid ingången till ditt hem. De fina detaljerna ger mattan en elegant kontrast och gör den till en attraktiv och funktionell del av din inredning. Bosse-mattan är tillverkad av högkvalitativa material som garanterar långvarig användning och komfort. Dess tåliga konstruktion gör den perfekt för att stå emot slitaget från daglig användning och den kommer att behålla sin stil och kvalitet under lång tid.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Natur/Svart, Svart |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 90 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Dörrmatta |
| Serie | Bosse |
| Tjocklek | 0,8 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 60x90 cm |
