Dörrmatta Venture Home TeodorSvart
565 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Oavsett om du placerar den som en dörrmatta eller använder den som en accent i andra delar av ditt hem, kommer denna halvmånematta med sina strukturerade mönster och fina detaljer att ge en touch av stil och skydd.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Oavsett om du placerar den som en dörrmatta eller använder den som en accent i andra delar av ditt hem, kommer denna halvmånematta med sina strukturerade mönster och fina detaljer att ge en touch av stil och skydd.
Skapa en harmonisk atmosfär och njut av den kombination av design och funktionalitet som Teodor-mattan erbjuder. Denna matta har måtten 60x90 och kan användas perfekt som en dörrmatta för att välkomna dig och dina gäster.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19971-100 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 90 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Dörrmatta |
| Serie | Teodor |
| Mått | 60x90 cm |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,8 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220801456 |



