Fårskinn House Nordic Lambskin
fr.472 kr
Se priset!
Välj variant

Lambskin
472 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Lammskinn 50x85 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Brun, Brungrå, Grå, Natur, Svart, Vit |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 5 cm |
| Längd | 85 cm |
| Material | Äkta lammskinn |
| Produkttyp | Fårskinn |
| Serie | Lambskin |
| Form | Asymmetrisk |
| Mått | 50x85 cm |

