Flatvävd Horredsmattan Forest
fr.870 kr
Se priset!
Välj variant

Forest
870 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassiskt mönster i ny tappning. Skön och mjuk mixkvalité . Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade mattor i moderna färgställningar.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Klassiskt mönster i ny tappning. Skön och mjuk mixkvalité . Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade mattor i moderna färgställningar.
Material: 50% Bomull/40% PVC/10% Polyester
Recensioner
SolveigVerifierad köpare
för 2 år sedanJag köpte två mattor, 70 x 250 och 150 x 250. Den smala mattan är 255 lång, och eftersom jag vill ha dem sida vid sida, så stör det mig att de inte är lika långa. För övrigt är jag nöjd med kvalitet, färg och produkten.
- Inte så noga med angivna mått!
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Färg | Grafitgrå, Grå, Gul, Koboltblå, Rost, Sand |
| Bredd | 70, 150, 200 cm |
| Längd | 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400 cm |
| Material | Bomull/PVC/Polyester |
| Produkttyp | Flatvävd matta |
| Serie | Forest |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 150x200, 150x250, 200x300, 70x100, 70x150, 70x200, 70x250, 70x300, 70x350, 70x400 cm |
