Flatvävd matta D-sign Terbeau Grand
fr.1 095 kr
fr.915 krFrån 10 %Kampanj
Välj variant

Terbeau Grand
915 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Mjuk matta från D-sign med mönster. Den enfärgade mattan är präglad, vilket skapar en tvåfärgad effekt och ger samtidigt en 3D-effekt. Kombinera mattan med lämpliga hemtextilier och harmonisk belysning för att skapa en mysig atmosfär i ditt hem.
Varumärke
D-signBeskrivning
Mjuk matta från D-sign med mönster. Den enfärgade mattan är präglad, vilket skapar en tvåfärgad effekt och ger samtidigt en 3D-effekt. Kombinera mattan med lämpliga hemtextilier och harmonisk belysning för att skapa en mysig atmosfär i ditt hem.
Den eleganta designen passar in i nästan alla inredningsstilar och garanterar en känsla av välbefinnande. De präglade fibrerna ger mattan dess speciella utseende. Bomullsryggen med halkskydd förhindrar att mattan glider. Mattan är oerhört mjuk och känns som äkta päls. Mattan kan därför användas optimalt i sovrummet, så att du kan känna den behagliga känslan under foten när du stiger upp varje morgon. Men denna matta är också perfekt för mysiga timmar framför brasan.
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material Lugg: Mikropolyester
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material Lugg: Mikropolyester
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48998635D |
| Färg | Brun, Creme, Grå/Blå, Rosa, Vit |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 150, 170, 230, 290, 300 cm |
| Material | Mikrofiberpolyester |
| Typ | Flatvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,7 cm |
| Mått | 150x80, 170x120, 230x160, 290x200, 300x80 cm |
