Flatvävd Matta House Nordic Narbonne140x200 cm
2 465 kr
985 krSpara 60 %Kampanj

Narbonne
140x200 cm
985 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Matta från House Nordic.
Vävd matta i grönt - tillverkad i 100 % återvunnen plast
Mått: 140x200 cm
Mått: 140x200 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981290 |
| Färg | Grön |
| Bredd | 140 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Återvunnen plast |
| Produkttyp | Flatvävd matta |
| Serie | Narbonne |
| Mått | 140x200 cm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 5713917010790 |




