Flatvävd Matta InHouse Group KvadratBlå, 133x190 cm
750 kr
Se priset!

Kvadrat
Blå, 133x190 cm
750 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta Kvadrat från InHouse Group. Praktisk och lättskött syntetmatta med trevligt rutmönster. Mattan tål smuts och fukt och ligger stadigt på golvet tack vare den gummerade baksidan. Lätt att dammsuga och går även att tvätta i maskin på 30°.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Matta Kvadrat från InHouse Group. Praktisk och lättskött syntetmatta med trevligt rutmönster. Mattan tål smuts och fukt och ligger stadigt på golvet tack vare den gummerade baksidan. Lätt att dammsuga och går även att tvätta i maskin på 30°.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 115958 |
| Färg | Blå |
| Bredd | 133 cm |
| Längd | 190 cm |
| Material | Polyamid |
| Typ | Tuftad matta |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 5 mm |
| Mått | 133x190 cm |
| EAN-nr | 7319552686925 |
