Flatvävd Matta InHouse Group Mariposa
4 295 kr
3 529 krSpara 18 %Kampanj

Mariposa
3 529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Flätvävd matta Mariposa från InHouse Group.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 117344 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 200 cm |
| Längd | 280 cm |
| Material | Akryl/Bomull/Polyester |
| Produkttyp | Flatvävd Matta |
| Serie | Mariposa |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 280x200 cm |
| EAN-nr | 7319552698867 |

