Flatvävd Matta Venture Home Dahlia Ull
fr.3 099 kr
Välj variant

Dahlia Ull
3 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Vit |
| Bredd | 160, 200, 270 cm |
| Längd | 170, 210, 300 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Dahlia |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 1,7, 2,1, 2,7, 7,5 cm |
| Mått | 160x170, 200x210, 270x300 cm |

