Flatvävd Matta Venture Home Petra
fr.2 815 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvandla ditt vardagsrum till en känsla av lugn och välbehag med mattan Petra. Dess flätade design ger en extra dimension till rummet och skapar en varm och inbjudande atmosfär. Petra är tillverkad av noggrant flätade fibrer som ger mattan en unik och trendig look.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Förvandla ditt vardagsrum till en känsla av lugn och välbehag med mattan Petra. Dess flätade design ger en extra dimension till rummet och skapar en varm och inbjudande atmosfär. Petra är tillverkad av noggrant flätade fibrer som ger mattan en unik och trendig look.
Den högkvalitativa designen och tillverkningen garanterar en långvarig matta som kommer att följa dig under många år framöver. Den är lätt att rengöra och tål daglig användning utan att tappa sin charm och kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 290 cm |
| Material | PET |
| Produkttyp | Jutematta |
| Serie | Petra |
| Tjocklek | 0,7 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x290 cm |
