Flatvävd Matta Venture Home Vilma160x230 cm, Vit
1 575 kr
Se priset!

Vilma
160x230 cm, Vit
1 575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Uppgradera din heminredning med mattan Vilma. Med sin imponerande storlek och stilrena design kommer Vilma-mattan att bli en iögonfallande detalj i ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Uppgradera din heminredning med mattan Vilma. Med sin imponerande storlek och stilrena design kommer Vilma-mattan att bli en iögonfallande detalj i ditt hem.
Vilma-mattan är tillverkad av ull och bomull, vilket ger den både en mjuk och hållbar. Ullen ger en naturlig värme och komfort, medan bomullen bidrar till mattans slitstyrka och hållbarhet. Du kan vara säker på att Vilma-mattan kommer att hålla sig vacker och i gott skick under lång tid framöver.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19974-112 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Flatvävd Matta |
| Serie | Vilma |
| Mått | 160x230 cm |
| Tjocklek | 1 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220801555 |







