Flatvävd Matta Vind Dahlia
fr.3 469 kr
Välj variant

Flatvävd Matta Vind Dahlia
3 469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ullmatta Venture Home Dahlia Round är en trevlig, rund matta i ull.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Vit |
| Bredd | 150 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Dahlia |
| Stil | Modern |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Form | Rund |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 150x200 cm |

