Friezematta Flair Rugs Cosmos
fr.1 055 kr
Välj variant

Cosmos
1 055 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modern matta från Flair Rugs med geometriska mönster och handsnidade detaljer. Mattan är tillverkad i polypropen och är mycket slitstark. Den djärva, geometriska designen väcker liv genom de trendiga färgkombinationerna. En perfekt matta för alla hem! Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Modern matta från Flair Rugs med geometriska mönster och handsnidade detaljer. Mattan är tillverkad i polypropen och är mycket slitstark. Den djärva, geometriska designen väcker liv genom de trendiga färgkombinationerna. En perfekt matta för alla hem! Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Färg | Blå, Orange |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 150, 170, 230, 290 cm |
| Utförande | Maskinvävd |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Friezematta |
| Mönster | Block |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 12 mm |
| Mått | 120x170, 160x230, 200x290, 80x150 cm |
