Friezematta KM Carpets Atlas Savannen120x170 cm
769 kr

Atlas Savannen
120x170 cm
769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Friezematta Atlas Savannen från KM Carpets. En gullig barnmatta som kommer i mjuka toner. Mattan pryds av olika djur från savannen.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Friezematta Atlas Savannen från KM Carpets. En gullig barnmatta som kommer i mjuka toner. Mattan pryds av olika djur från savannen.
Mattan har en grå langettering på långsidorna och är gjord i carvingteknik, vilket innebär att den har utskärningar för att detaljer skall bli mer framträdande.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Art.Nr. | 87597 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Friezematta |
| Serie | Atlas |
| Vikt | 5,1 kg |
| Mått | 120x170 cm |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7340124787597 |



