Gångmatta House Nordic Havana
fr.749 kr
Se priset!
Välj variant

Havana
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Mått 80x200 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Blå, Blå/Orange, Svart/Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Polyester/Chenille |
| Produkttyp | Hall- och Gångmatta |
| Serie | Havana |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 80x200 cm |

