Gångmatta Pierre Cardin Diamond 2072A
fr.845 kr
Välj variant

Diamond 2072A
845 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Pierre Cardin Diamond 2003E är en elegant matta med vackra geometriska figurer i olika färger.
Varumärke
PIERRE CARDINBeskrivning
Matta Pierre Cardin Diamond 2003E är en elegant matta med vackra geometriska figurer i olika färger.
Pierre Cardin är ett varumärke grundat av den fransk-italienska designern Pierre Cardin som är välrenommerad för sin avantgarde-stil med geometriska former och motiv. Designern och modeskaparen har genom sitt varumärke och modehus arbetat med allt från kläder, parfymer och kosmetika till inredning.
Egenskaper
| Varumärke | PIERRE CARDIN |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 150, 300 cm |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Hall- och gångmatta |
| Serie | Diamond |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,2 cm |
| Mått | 80x150, 80x300 cm |
