Garnmatta Horredsmattan Cotton Ester
fr.1 420 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Elegant svensktillverkad garnmatta. Material: 75% Bomull/25% Polypropylen.
Tvättråd: 30 grader
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Färg | Blå, Brun, Grå, Ljusgrå, Svart |
| Bredd | 70, 150, 170, 200 cm |
| Längd | 150, 200, 250, 300, 350, 400 cm |
| Material | Bomull/Polypropylen |
| Produkttyp | Garnmatta |
| Serie | Ester |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 150x200, 170x250, 200x300, 70x150, 70x200, 70x250, 70x300, 70x350, 70x400 cm |

