Handvävd matta D-sign Virsladewich Bacda Turkos170x240 cm
7 595 kr
6 835 krSpara 10 %Kampanj

Virsladewich Bacda Turkos
170x240 cm
6 835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matta från D-sign i trendig vintage design. Den här handgjorda mattan lyser med sina attraktiva och moderna färger. Med den tryckta designen kan du uppgradera valfri interiör, oavsett om du föredrar klassisk eller modern stil.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta från D-sign i trendig vintage design. Den här handgjorda mattan lyser med sina attraktiva och moderna färger. Med den tryckta designen kan du uppgradera valfri interiör, oavsett om du föredrar klassisk eller modern stil.
Mattan skapar vackra kontraster i ditt hem. Designa ditt personliga koncept och komplettera möbler med den attraktiva vintage mattan. Mattan har en mjuk känsla tack vare den höga tätheten och det lättvårdade materialet i viskos.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Viskos
- Material Baksida: Viskos
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Viskos
- Material Baksida: Viskos
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48998855 |
| Färg | Turkos |
| Bredd | 170 cm |
| Längd | 240 cm |
| Material | Viskos |
| Typ | Handvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 240x170 cm |
| Tjocklek | 1,7 cm |
| EAN-nr | 7350115000611 |


