Handvävd Matta Flair Rugs Dream Ull
fr.1 255 kr
Välj variant

Dream Ull
1 255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Välj Dream från Nur Wool-kollektionen för en tidlös look på en traditionell komposition. Handgjorda av skickliga matthantverkare i 100 % ull, med naturligt förekommande ljud- och värmeisolering. Vi älskar att använda Dream-designen för att lägga till en varm touch under fötterna i sovrum och vardagsrum.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Välj Dream från Nur Wool-kollektionen för en tidlös look på en traditionell komposition. Handgjorda av skickliga matthantverkare i 100 % ull, med naturligt förekommande ljud- och värmeisolering. Vi älskar att använda Dream-designen för att lägga till en varm touch under fötterna i sovrum och vardagsrum.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Färg | Grå |
| Bredd | 80, 120, 160 cm |
| Längd | 150, 170, 230 cm |
| Utförande | Handvävd |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Dream |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 150x80, 170x120, 230x160 cm |




