Handvävd Matta Venture Home Agra Ull
fr.4 609 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Agra är en handvävd ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Agra är en handvävd ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå/Blå |
| Bredd | 170, 200 cm |
| Längd | 240, 300 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Serie | Agra |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 1 cm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 170x240, 200x300 cm |






