Handvävd Matta Venture Home Alwar Ull
fr.2 399 kr
Se priset!
Välj variant

Alwar Ull
2 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Alwar är en handvävd ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Alwar är en handvävd ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 170, 200 cm |
| Längd | 240, 300 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Serie | Alwar |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 1 cm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 170x240, 200x300 cm |


