Handvävd Matta Venture Home Cloudy Ull
fr.1 359 kr
Se priset!
Välj variant

Cloudy Ull
1 359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Cloudy i handvävd beige ull med fina detaljer som ger en mysig känsla till rummet.
Mattserien Cloudy erbjuder stilrena, rektangulära mattor i olika kulörer och storlekar. Den här benvita mattan har läckra textur-detaljer och dekorativt rutmönster som ger liv och rörelse till blickfånget. Placera framför soffgruppen eller i sovrummet och låt mattan bli en schysst inredningsdetalj att värma fötterna på.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå, Vit |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Polyester/Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Cloudy |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Stil | Skandinavisk |
| Tjocklek | 2, 1,3 cm |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |

