Handvävd matta Venture Home Devi
fr.1 019 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Devi
1 019 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Haka på trenden med en stilren polyestermatta i tidlös beige nyans. Devi är en handvävd rektangulär mattdröm som är vacker i all sin enkelhet. Tillverkad av 80 % Polyester och 20 % Bomull (baksidan). Materialet är både smart, smakfullt och slitstarkt. Den här mattan kommer ge ditt hem en ombonad och modern känsla samt stå sig över tid med sin klassiska look. Låt mattan bli en schysst detalj i rummet och bära din inredning till nya höjder!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Haka på trenden med en stilren polyestermatta i tidlös beige nyans. Devi är en handvävd rektangulär mattdröm som är vacker i all sin enkelhet. Tillverkad av 80 % Polyester och 20 % Bomull (baksidan). Materialet är både smart, smakfullt och slitstarkt. Den här mattan kommer ge ditt hem en ombonad och modern känsla samt stå sig över tid med sin klassiska look. Låt mattan bli en schysst detalj i rummet och bära din inredning till nya höjder!
Skötselråd
Använd en dammsugare med ett munstycke utan borsta och dammsug regelbundet. Skulle det bli eventuella fläckar på mattan bör fläckarna behandlas omgående med en fuktad trasa eller hushållspapper. Rengör försiktigt, borstar kan skada mattan och färgade eller mönstrade trasor kan överföra sin färg på mattan.
Använd en dammsugare med ett munstycke utan borsta och dammsug regelbundet. Skulle det bli eventuella fläckar på mattan bör fläckarna behandlas omgående med en fuktad trasa eller hushållspapper. Rengör försiktigt, borstar kan skada mattan och färgade eller mönstrade trasor kan överföra sin färg på mattan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Krom, Silver |
| Bredd | 170, 200, 302 cm |
| Längd | 201, 240, 300 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Serie | Devi |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 1 cm |
| Mått | 170x240, 200x300, 302x201 cm |


