Handvävd Matta Venture Home Loump Ull
fr.2 079 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Loump Ull
2 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Loump i handvävd grå/beige ull är en modern matta som passar i de flesta rum. Material: 96% Ull 4% Polypropylen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Loump i handvävd grå/beige ull är en modern matta som passar i de flesta rum. Material: 96% Ull 4% Polypropylen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå/Beige, Vit/Beige |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Ull/Polypropylen |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Loump |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 2 cm |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |








