Handvävd Ullmatta InHouse Group Primo Mönster
fr.975 kr
fr.799 krFrån 18 %Kampanj
Välj variant

Primo Mönster
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Primo är en enfärgad handvävd matta i fin kvalitet. Mattan har en vävd kant på varje kortsida, vilket ger mattan en fin finish. En praktisk matta som är vändbar. Om du föredrar att dekorera med harmoniska färger är detta rätt matta för dig!
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Primo är en enfärgad handvävd matta i fin kvalitet. Mattan har en vävd kant på varje kortsida, vilket ger mattan en fin finish. En praktisk matta som är vändbar. Om du föredrar att dekorera med harmoniska färger är detta rätt matta för dig!
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 116742I |
| Färg | Rosa |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 150, 250 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Handvävd matta |
| Serie | Primo |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 150x80, 250x80 cm |
