Handvävd Ullmatta InHouse Group Shawn RundVit
3 795 kr
3 415 krSpara 10 %Kampanj

Shawn Rund
Vit
3 415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En handvävd matta i tjock härlig ullkvalité. Mattan är ca 1 cm tjock och har en vacker, lite grövre struktur som ger en livfull yta. Mattan är vävd av ullgarn. Den finstämda, naturnära färgen och den rustika strukturen gör att mattan passar extra bra tillsammans med andra naturmaterial för en harmonisk interiör.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
En handvävd matta i tjock härlig ullkvalité. Mattan är ca 1 cm tjock och har en vacker, lite grövre struktur som ger en livfull yta. Mattan är vävd av ullgarn. Den finstämda, naturnära färgen och den rustika strukturen gör att mattan passar extra bra tillsammans med andra naturmaterial för en harmonisk interiör.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 117866 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Handvävd matta |
| Serie | Shawn |
| Form | Rund |
| Mått | 160x160 cm |
| EAN-nr | 7319552704018 |



