Handvävd Ullmatta InHouse Group Shawn
fr.1 995 kr
Välj variant

Shawn
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En handvävd matta i tjock härlig ullkvalité. Mattan är ca 1 cm tjock och har en vacker, lite grövre struktur som ger en livfull yta. Mattan är vävd av ullgarn. Den finstämda, naturnära färgen och den rustika strukturen gör att mattan passar extra bra tillsammans med andra naturmaterial för en harmonisk interiör.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
En handvävd matta i tjock härlig ullkvalité. Mattan är ca 1 cm tjock och har en vacker, lite grövre struktur som ger en livfull yta. Mattan är vävd av ullgarn. Den finstämda, naturnära färgen och den rustika strukturen gör att mattan passar extra bra tillsammans med andra naturmaterial för en harmonisk interiör.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 117067I |
| Färg | Grå, Vit |
| Bredd | 80, 160 cm |
| Längd | 200, 230 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Handvävd matta |
| Serie | Shawn |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 200x80, 230x160 cm |
