Indoor/outdoor Matta InHouse Group BixLjusgrå, 240x330 cm
5 695 kr
4 985 krSpara 12 %Kampanj

Bix
Ljusgrå, 240x330 cm
4 985 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Slitstark och tålig matta som passar både inne- och utomhus.
Mattan är tillverkad i flatvävd polypropylen med ett diskret mönster i milda färger. En lättskött matta som passar perfekt under utemöblerna eller köksbordet.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 117637 |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 240 cm |
| Längd | 330 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Utomhusmatta |
| Serie | Bix |
| Stil | Skandinavisk |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 240x330 cm |
| EAN-nr | 5414452878769 |



