Jutematta Svanefors Brita600x900
Rek. pris 399 kr
299 kr
216 krSpara 28 %Kampanj

Brita
600x900
216 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vävd matta i jute. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. 100% Jute.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Vävd matta i jute. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. 100% Jute.
Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Jute.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1296-91-066 |
| Färg | Brun |
| Material | Jute |
| Produkttyp | Jutematta |
| Serie | Brita |
| Höjd | 900 mm |
| Mått | 60x90 cm |
| Bredd | 600 mm |
| Form | Rektangulär |
| Djup | 0,1 mm |
| EAN-nr | 7332623409551 |

