Konstfäll House Nordic Lambskin
fr.470 kr
Se priset!
Välj variant

Lambskin
470 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Konstfäll från House Nordic.
Konstgjorda lammskinn i grått. 60x180 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Brungrå, Grå, Svart, Vit |
| Bredd | 50, 60 cm |
| Höjd | 6,5 cm |
| Längd | 85, 180 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Konstfäll |
| Serie | Lambskin |
| Form | Asymmetrisk |
| Mått | 50x85, 60x180 cm |

