Konstfäll Venture Home Katy
Rek. pris 285 kr
fr.279 kr
Välj variant

Katy
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inred ditt hem mysigt och varmt med en konstfäll i fårskinn immitation. I trendsäker kulör och fluffig fäll med långt hår har den här konstfällen många användningsområden, placera bredvid sängen, i soffan, barnvagnen eller på uteplatsen för ett varmare intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Inred ditt hem mysigt och varmt med en konstfäll i fårskinn immitation. I trendsäker kulör och fluffig fäll med långt hår har den här konstfällen många användningsområden, placera bredvid sängen, i soffan, barnvagnen eller på uteplatsen för ett varmare intryck.
Den är tillverkad i slitstarkt polyester och akryl samt mockaimmitation för en mer autentisk look.
Dokument
Recensioner
Anette NVerifierad köpare
för 2 år sedanDen fäller jätte mycket hår
- Låssar jätte mycket hår
YvonneVerifierad köpare
för 2 år sedanJätte fin kvalitet.
CarolaVerifierad köpare
för 2 år sedanDen fällde mycket päls/ hår
+ snygg
- fällde mycket päls
Anette FVerifierad köpare
för 2 år sedanJättesnygga konsthallar i toppen kvalitet! Tjocka och mysiga med sydda kanter. Så nöjd, rekommenderas varmt!
+ Utseende och kvalitet
- Ingenting
Lena HVerifierad köpare
för 2 år sedanJätte fin. Ser äkta ut. Så nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Brun, Grå, Svart, Vit |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 90 cm |
| Material | Akryl, Akryl/Polyester |
| Produkttyp | Konstfäll |
| Serie | Katy |
| Stil | Klassisk |
| Tjocklek | 6,5 cm |
| Form | Asymmetrisk |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 60x90 cm |
