Konstfäll Venture Home Katy
fr.227 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Katy
227 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en mysig atmosfär i ditt hem med en konstfällen Katy i fårskinnsimitation! Tillverkad av 100% polyester, med kort lugg och i en varm beige kulör, erbjuder denna pläd en perfekt balans mellan stil och trevnad. Med en mockaimitation på undersidan skapas en realistisk look som förhöjer dess charm. Pläden är perfekt för att lägga till en prägel av elegans i ditt hem, eller varför inte i bilstolen eller i barnvagnen? Med denna pläd finns det många användningsområden!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en mysig atmosfär i ditt hem med en konstfällen Katy i fårskinnsimitation! Tillverkad av 100% polyester, med kort lugg och i en varm beige kulör, erbjuder denna pläd en perfekt balans mellan stil och trevnad. Med en mockaimitation på undersidan skapas en realistisk look som förhöjer dess charm. Pläden är perfekt för att lägga till en prägel av elegans i ditt hem, eller varför inte i bilstolen eller i barnvagnen? Med denna pläd finns det många användningsområden!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Ljusgrå, Vit |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 90 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Konstfäll |
| Serie | Katy |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 2,5 cm |
| Mått | 90x60 cm |
