Luggmatta Flair Rugs Archer Runner Blå Ull
1 989 kr

Archer Runner Blå Ull
1 989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Asher från Flair Rugs. Med sina svala och blå nyanser tillför Asher en viss sofistikering i alla hem. Tillverkad av 100% ull. Perfekt för ljud- och värmeisolering. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Matta Asher från Flair Rugs. Med sina svala och blå nyanser tillför Asher en viss sofistikering i alla hem. Tillverkad av 100% ull. Perfekt för ljud- och värmeisolering. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Art.Nr. | 503119368574 |
| Färg | Blå |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 230 cm |
| Utförande | Handvävd |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Mönster | Abstrakt |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
| Mått | 60x230 cm |
| EAN-nr | 5031193685748 |


