Luggmatta Flair Rugs Archer Runner Ull
1 989 kr

Archer Runner Ull
1 989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Archer Runner från Flair Rugs. En perfekt matta för smala utrymmen. Mattan är varm under foten och passar därför utmärkt till exempelvis kalla korridorer. Tillverkad av 100% ull. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Matta Archer Runner från Flair Rugs. En perfekt matta för smala utrymmen. Mattan är varm under foten och passar därför utmärkt till exempelvis kalla korridorer. Tillverkad av 100% ull. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Art.Nr. | 503119368568 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Mönster | Geometrisk |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
| Mått | 60x230 cm |
| EAN-nr | 5031193685687 |


