Luggmatta Flair Rugs Collage
fr.2 759 kr
Välj variant

Collage
2 759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mönster exklusivt designade av Flair Rugs och är snidade för hand i 100% ull för att maximera ljudisolerande egenskaper på sand. Rik i ton och varm. Perfekt för moderna vardagsrum.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Mönster exklusivt designade av Flair Rugs och är snidade för hand i 100% ull för att maximera ljudisolerande egenskaper på sand. Rik i ton och varm. Perfekt för moderna vardagsrum.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Färg | Flerfärgad, Ochre, Pastell |
| Bredd | 66, 200 cm |
| Längd | 290, 300 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Abstract |
| Form | Rektangulär |
| Djup | 2900, 3000 mm |
| Vikt | 23,2, 7,92 kg |
| Mått | 200x290, 66x300 cm |
