Luggmatta Flair Rugs Falmouth
fr.2 129 kr
Välj variant

Falmouth
2 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta ifrån Flair Rugs med levande och modernt handgjorda detaljer. Dessa mattor i 100% ull ger värme, textur och trendmedvetenhet i alla rum. Handgjorda av skickliga matthantverkare som maximerar ullkompositionen.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Matta ifrån Flair Rugs med levande och modernt handgjorda detaljer. Dessa mattor i 100% ull ger värme, textur och trendmedvetenhet i alla rum. Handgjorda av skickliga matthantverkare som maximerar ullkompositionen.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 60, 200 cm |
| Längd | 230, 290 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Illusion |
| Form | Rektangulär |
| Djup | 2300, 2900 mm |
| Vikt | 23,2, 5,52 kg |
| Mått | 200x290, 60x230 cm |
