Luggmatta Flair Rugs River Ull
2 135 kr

River Ull
2 135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fantastiska mönster i djupa, levande mönster, alla vävda i 100% ren ull. Vackert handskuren för att förbättra de grafiska mönstren och handgjord av skickliga matthantverkare, maximerar ullkompositionen värme och ljudisolerande egenskaper för ett modernt liv.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Fantastiska mönster i djupa, levande mönster, alla vävda i 100% ren ull. Vackert handskuren för att förbättra de grafiska mönstren och handgjord av skickliga matthantverkare, maximerar ullkompositionen värme och ljudisolerande egenskaper för ett modernt liv.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Art.Nr. | 503119368569 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Moda |
| Djup | 2300 mm |
| Form | Rektangulär |
| Vikt | 4,14 kg |
| Mått | 60x230 cm |
| EAN-nr | 5031193685694 |


