Luggmatta Flair Rugs Rosella Circle 160x160 Ull
3 545 kr

Rosella Circle 160x160 Ull
3 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta från Flair Rugs som ger värme, textur och färg till alla rum. En levande och modern matta med handskurna detaljer. Tillverkad av 100% ull. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Matta från Flair Rugs som ger värme, textur och färg till alla rum. En levande och modern matta med handskurna detaljer. Tillverkad av 100% ull. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Art.Nr. | 503119368566 |
| Färg | Rosa/Blå |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 160 cm |
| Diameter | 160 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Mönster | Geometrisk |
| Form | Rund |
| Tjocklek | 1 mm |
| Mått | 160x160 cm |
| EAN-nr | 5031193685663 |


